HODINKY

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

HODINKY Počet produktů: 47

Podkategorie

 • WEIDE

  Společnost Weide byla založena v únoru 2003 a postupem času se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej hodinek s velkým důrazem na vysokou kvalitu a dostupnou cenu.

  Momentálně můžete značku Weide najít téměř po celém světě. Mezi hlavní milníky patří vstup na trh Spojených států amerických začátkem roku 2010 a v průběhu roku 2011 zahájení prodeje v Německu, Francii, Itálii či Velké Británii.

  Nyní je značka Weide dostupná i u nás v ČR, kde jí zastupujeme jako výhradní distributoři. U hodinek zakoupených u nás či našich partnerů zajišťujeme servis, jak záruční, tak pozáruční.

  Nebojte se vyzkoušet značku Weide, překvapí vás kvalitou i nízkou cenou jako stovky tisíc zákazníků po celém světě.

 • MEGIR

  Značka MEGIR byla založena v roce 1997 v centru Londýna. MEGIR Watch Co., Ltd je ve velkém měřítku profesionálním výrobcem a vývozcem, který se soustředí na navrhování, design, kvalitní řemeslné zpracování, výzkum a vývoj hodinek i ve vyšších cenových kategoriích. Mimořádná pozornost je věnována detailu. Trend je orientovaný ke klasicky elegantním až extravagantním vzorům s nejvyššími nároky moderní doby. Hodinky vynikají praktickou čitelností a přehledností. V mnoha případech jsou doplněné chronografem - stopkami, který je ve většině modelů plně funkční. Jakost výrobků za přijatelnou cenu.....to je to, co charakterizuje značku MEGIR ve světě hodinek. V současné době má společnost asi 200 zručných zaměstnanců, včetně projektantů, techniků a řemeslníků, kteří se snaží vytvořit nejvíce unikátních a moderních hodinek. Společnost MEGIR Watch vytvořila řadu unikátních změn  ve výrobním a operačním systému, který značce umožnil vyrábět hodinky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Naší filozofií a cílem je "Snaha o dokonalou kvalitu a vytvoření hodnoty pro zákazníky". Naším posláním je trvale rozšiřovat MEGIR jako prémiovou globální značku hodinek a nadále posilovat vedoucí pozici v oblasti designu hodinek a výrobních inovací. V současné době jsme výrobcem OEM / ODM hodinek. Jsme dodavatelem pro světoznámé značky: Citizen, Fossil atd. MEGIR je anglická značka s tradicí vyráběná v Číně. Pyšní se mimořádnou kvalitou zpracování, použitými japonskými strojky Japan Miyota 2035 Quartz Movement, které vykazují přesnost - 0 - 0,5 vteřiny denně s dlouhou životností. Pouzdra jsou vyráběna převážně z nerezavějící ušlechtilé oceli, která je odolná proti běžnému poškrábání, nárazům a prudkým změnám teplot. Sklíčka Hardex jsou odolná proti poškození a poškrábání - (patentováno ®Seiko Corporaction). Hodinky nejsou vodotěsné. Odolávají pouze postřikání. Nejsou vhodné pro sprchování, mytí rukou a plavání.

  To vše podtrženo vynikajícím poměrem kvalita/cena.

 • OSTATNÍ ZNAČKY
 • JUNKERS

   Hodinky Junkers mají v časoměrném průmyslu své místo poměrně krátkou dobu a jejich obliba u zákazníků pozvolna roste.
   Pánské hodinky Junkers jednoznačně upřednostňují kontrastní čitelnost a nekompromisní spolehlivost. Tomu odpovídají technické specifikace - všechny pouzdra jsou vyráběné z vysoce kvalitní ušlechtilé nerez oceli, která skvěle eliminuje prvotní teplotní vlivy a tudíž je chráněn strojek a hlavně mazivo v soukolí, které díky tomu drží déle své pozitivní mazací vlastnosti. A právě pro mechanické strojky je tato vlastnost velmi důležitá, aby kvalita oleje byla ce nejvíce stabilní. Potom hodinky vydrží dlouhou dobu chodit stejnoměrně přesně a majitel má z hodinek radost.
   Dámské hodinky Junkers jsou víceméně menší modely hodinek pánských s ponecháním všech jejich předností. I zde máme čitelné designy s patřičnou dávkou jemnosti, která je u dámských hodinek nutná. Designy těchto modelů spíše odpovídají hodinkám klasických designů, které sice neoplývají nijak zvláštní moderností, zato v této klasice nalézáme stabilitu hodinářského uměni designu a stylu. Dámské šperky v podobě hodinek byly a jsou vyhledávaným artiklem mužů jako dárky pro ženy.
   Hugo Junkers (1859 - 1935). Důmyslný německý letecký inženýr, vynálezce dvojité jednotky s pístovým motorem "Junkers motor".
  1915 konstruktér prvního celokovového letadla s  využitím vlnitého plechu, 1930 stavba 4-motor letadlo "G38", "F13" a ne-poslední řadě-1931-3 motor BMW osobní letadlo "Junkers Ju 52" "Teta JU" byla ve službě po desetiletí společnosti Lufthansa a mnoho dalších leteckých společností brzy po celém světě. Letadlo bylo v použití pro vzduch-osobní a nákladní dopravy po nákladem, protože sáhl po dobu vynikající bezpečnost, spolehlivost a  dochvilnost.
   V 20. a 30. let tam bylo skoro žádné letecké společnosti po celém světě, kde žádné JUNKERS letadla byla v akci. JUNKERS letouny dosáhli mnoha záznamů letu světě, tj. výškový rekord 1919, po celém světě 1930, 1. Atlantiku let 1928 a himálajské letu 1937.
  Junkersy vynikají svojí skvělou čitelností a díky tomu jsou tyto hodinky vyhledávany letcy a piloty. Hodinky mají ve většině případech rozdělení číselníku až na detailní minuty, což zaručuje opravdu přesné čtení času. Hodinky Junkers používají převážně švýcarské strojky Rondo. I pro mechanické hodinky zvolil Junkers švýcarskou kvalitu. Hodinky Junkers zde nejsou samozřejmě pouze pro piloty - jsou zde pro Vás pro všechny, kteří máte rádi přesnost a spolehlivost, kteří máte rádi tradiční hodinářský design a kvalitu.


 • ZEPPELIN

  načka hodinek Zeppelin odkazuje na technickou preciznost stavitelů vzducholodí počátku minulého století řemeslným zpracováním a autentickým designem. Hodinky vás vtáhnou do atmosféry tehdejšího cestování a společenského života. 

  Všechny modely jsou příkladem vynikajícího funkčního umění. Sklíčko poskytuje dostatek světla pro ciferníky, které nesou často stylové, dobře rozpoznatelné písmo užívané v leteckých a námořních chronometrech. Tvary pouzdra, ručiček, kresby ciferníku a písma jsou vždy harmonicky sladěné a poskytují estetický zážitek. Některé modely skýtají vrchní či spodní pohled na běžící strojek. Hodinky mají elegantní kovové a prémiové, ručně zhotovené a dobře šité kožené řemínky, které díky speciální úpravě vydrží i několik let. 

  Hodinky vyrábí německá firma Pointtec v závodě nedaleko Mnichova. Ve výrobě užívá japonské a švýcarské, jak quartzové, tak i velmi přesné mechanické strojky. HODINKY RUČNĚ MONTUJÍ A KONTROLUJÍ PROFESIONÁLNÍ NĚMEČTÍ HODINÁŘI. Kromě modelových řad Zeppelin vyrábí hodinky značky Junkers a Maxmilian a patří k nejvýznamnějším výrobcům hodinek v Německu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 47 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 47 položek

Follow us on Facebook