HODINKY

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

HODINKY Počet produktů: 32

Podkategorie

 • WEIDE

  Společnost Weide byla založena v únoru 2003 a postupem času se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej hodinek s velkým důrazem na vysokou kvalitu a dostupnou cenu.

  Momentálně můžete značku Weide najít téměř po celém světě. Mezi hlavní milníky patří vstup na trh Spojených států amerických začátkem roku 2010 a v průběhu roku 2011 zahájení prodeje v Německu, Francii, Itálii či Velké Británii.

  Nyní je značka Weide dostupná i u nás v ČR, kde jí zastupujeme jako výhradní distributoři. U hodinek zakoupených u nás či našich partnerů zajišťujeme servis, jak záruční, tak pozáruční.

  Nebojte se vyzkoušet značku Weide, překvapí vás kvalitou i nízkou cenou jako stovky tisíc zákazníků po celém světě.

 • MEGIR

  Značka MEGIR byla založena v roce 1997 v centru Londýna. MEGIR Watch Co., Ltd je ve velkém měřítku profesionálním výrobcem a vývozcem, který se soustředí na navrhování, design, kvalitní řemeslné zpracování, výzkum a vývoj hodinek i ve vyšších cenových kategoriích. Mimořádná pozornost je věnována detailu. Trend je orientovaný ke klasicky elegantním až extravagantním vzorům s nejvyššími nároky moderní doby. Hodinky vynikají praktickou čitelností a přehledností. V mnoha případech jsou doplněné chronografem - stopkami, který je ve většině modelů plně funkční. Jakost výrobků za přijatelnou cenu.....to je to, co charakterizuje značku MEGIR ve světě hodinek. V současné době má společnost asi 200 zručných zaměstnanců, včetně projektantů, techniků a řemeslníků, kteří se snaží vytvořit nejvíce unikátních a moderních hodinek. Společnost MEGIR Watch vytvořila řadu unikátních změn  ve výrobním a operačním systému, který značce umožnil vyrábět hodinky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Naší filozofií a cílem je "Snaha o dokonalou kvalitu a vytvoření hodnoty pro zákazníky". Naším posláním je trvale rozšiřovat MEGIR jako prémiovou globální značku hodinek a nadále posilovat vedoucí pozici v oblasti designu hodinek a výrobních inovací. V současné době jsme výrobcem OEM / ODM hodinek. Jsme dodavatelem pro světoznámé značky: Citizen, Fossil atd. MEGIR je anglická značka s tradicí vyráběná v Číně. Pyšní se mimořádnou kvalitou zpracování, použitými japonskými strojky Japan Miyota 2035 Quartz Movement, které vykazují přesnost - 0 - 0,5 vteřiny denně s dlouhou životností. Pouzdra jsou vyráběna převážně z nerezavějící ušlechtilé oceli, která je odolná proti běžnému poškrábání, nárazům a prudkým změnám teplot. Sklíčka Hardex jsou odolná proti poškození a poškrábání - (patentováno ®Seiko Corporaction). Hodinky nejsou vodotěsné. Odolávají pouze postřikání. Nejsou vhodné pro sprchování, mytí rukou a plavání.

  To vše podtrženo vynikajícím poměrem kvalita/cena.

 • OSTATNÍ ZNAČKY
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 32 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 32 položek

Follow us on Facebook