MAGFORMERS

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

MAGFORMERS

Magformers je unikátní magnetická stavebnice, ze které můžete snadno a rychle postavit téměř jakýkoliv objekt jen z několika málo druhů mnohoúhelníků, které u sebe drží pomocí otáčivých magnetů uvnitř jejich hran.  Stavebnice Magformers je také bezpečnou učební pomůckou, která formou hry podněcuje kreativní fantazii, procvičuje jemnou motoriku a učí děti znát barvy i základní geometrické tvary.

Unikátnost této magnetické stavebnice tkví v technice otáčivých magnetů zabudovaných uvnitř hran jednotlivých dílů stavebnice. Díky „chytrým“ otáčivým magnetům se nestává, že by se jednotlivé dílky od sebe odpuzovaly a děti tak nemohly jednotlivé části spojit. Magnety se vždy natočí tak, aby se dílky k sobě přichytily.

Magnetická stavebnice Magformers je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. Magformers podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s Magformers je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků stavebnice a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

MAGFORMERS Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Follow us on Facebook