QUUT

QUUT Ballo Kyblík – růžový Zobrazit větší

QUUT Ballo Kyblík – růžový

Q170112

Nový produkt

Ballo není jen tak obyčejný kýblík. Ballo má moderní design a je neuvěřitelně stabilní, se soft-touch úpravou pro malé ruce

Více informací

skladem

445 Kč s DPH

Více informací

Quut vznikl v zavedené belgické agentuře PARS PRO TOTO s téměř 20-ti letou zkušeností a řadou ocenění v oblasti designu a inovace produktů. Její zaměstnanci jsou také zároveň rodiči celkem 24 dětí, díky kterým hned z první ruky získávají zkušenosti a informace o kvalitě a vlastnostech běžných (nejen) plážových hraček. Na základě těchto indicií se rozhodli navrhnout hračky chytré, odolné, praktické, designově zajímavé, multifunkční, ale hlavně zábavné a skýtající potěšení ze hry dětem i jejich rodičům. Tvary a barvy jsou zvolené tak, aby se děti nezranily, aby se jim dobře držely v ruce, ale především, aby se s nimi co nejlépe pracovalo. Hračky Quut zároveň rozvíjejí dětskou fantazii, představivost a kreativitu, motivují ke hrám ve vodě, v písku i na sněhu nebo v zahradě.

Popis

Ballo má kulovitý tvar, a i přes to je neuvěřitelně stabilní, což znamená, že při nošení vody má minimální úniky. Bez námahy se naplní vodou, kterou děti bez úhony díky praktickému držátku donesou do cíle. Zatopí s ním právě dostavěný vodní příkop nebo vykopané jezero. Velmi dobře s ním děti zalijí i kytičky, aniž by si nalily do bot. Ballo poslouží i jako praktická a designová váza. Vyrábí se ve dvou barevných provedeních. Je nenahraditelnou součástí výrobků značky QUUT. V létě je nezbytnou stavební pomůckou.

Rozměry: 20 x 20 x 20 cm
Váha: 310 g
Material: HDPE/ABS/TPE/PP

Příslušenství

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook