ŠACHOVÉ POČÍTAČE

Šachový počítač Revelation II s figurami Royal d10851 (DGT, Revelation II) Zobrazit větší

Šachový počítač Revelation II s figurami Royal se závažím

d10851W

Nový produkt

Profesionální šachový počítač exkluzivního provedení. Parametry i provedení v sobě snoubí exkluzivní kvalitu a úroveň jednoznačně nejvyšší ze světové nabídky.
Po úspěšném představení na veletrhu Toy fair se tento unikátní produkt začal úspěšně prodávat ve vybraných zemích.

Balení obsahuje figurky Royal se závažím.

Více informací

Více informací

Revelation II je ideální kombinace luxusní dřevěné šachovnice a integrovaného šachového počítačového systému vyvinutého v Nizozemsku společností Digital Game Technology a Phoenix Chess Systems.
Šachovnice turnajové velikosti je inovativní DGT senzorovou šachovnicí s individuálním rozpoznáním figur a LED diodami, které zobrazují šachové tahy. Zelený displej OLED a šest velkých kláves poskytují tomuto samostatnému systému klasické menu ovládané v angličtině, francouzštině, němčině, nizozemštině a španělštině. Šachovnici doplňte osobně zvolenými ručně vyřezávanými elektronickými šachovými figurami DGT. Hlavní funkcí šachovnice Revelation II je možnost hrát proti šachovým programům patřícím mezi světovou špičku. V kombinaci s výkonem zajišťuje jedinečný a bezprecedentní zážitek ze hry šachů.
Hrajte proti nejsilnějším šachovým programům
Tradiční styl hry s dřevěnými figurami na dřevěné šachovnici
Analyzujte svou hru za použití slavných šachových enginů světové úrovně
Hrajte s protivníky na internet nebo své partie živě vysílejte na internetu

Produkt je vybaven SW v Anglické verzi, česká není plánována.
V případě platby převodem na účet produkt objednáváme expresní dopravou přímo z výrobního závodu a můžete díky tomu očekávat dodání cca za 4 dny.
Revelation II spojuje několik supersilných komerčních a freeware šachových motorů, které mají za následek velkou rozmanitost v počítačové šachové hře na úrovních ELO do 2800 a výše. Vestavěné šachové motory běží na šachovnici Revelation II, ale systém může také využívat motory běžící na počítači či notebooku, a to vytvořením bezdrátového připojení Bluetooth. 
Aplikace Revelation II může napodobovat mnoho šachových počítačů, které v minulosti získaly titul na mistrovství světa, což dává uživateli šanci vrátit se do 80. a 90. let minulého století, kdy bylo hraní proti šachovým počítačům na vrcholu. K dispozici je balíček Retro Software s nostalgickými emulacemi Ed Schröder a Richard Lang. V kombinaci s moderními motory Retro Software značně rozšiřuje rozsah hráčského zážitku pro šachisty všech úrovní.

Systémové přednosti:

 • Plně soběstačná šachovice, vybavená zabudovaným vysokovýkonostním procesorem Marvell PXA320 pro možnost spouštět motory přímo na šachovnici.
 • PXA320 je nejrychlejším procesorem z PXA/XSCALE série a běží na 800+ MHz.
 • Implementace PXA320 má datovou sběrnici o šíři 32 bitů, a vysokou CPU cache, která zajištuje, aby motory běžely na plný výkon
 • 128MB z DDR SD RAM zajišťuje dostatečnou paměť pro velké hashovací tabulky
 • 1 GB flashová paměť nabízí veliké množství místa pro upgradování nových herních motorů, jakmile budou k dispozici
 • Šachovnice je všestraným šachovým zařízením, které dovoluje vybrat z celé škály šachových motorů
 • Systém obsahuje v základu tři komereční motory a může být doplněn o další
 • Špičkové šachové motory zahrnují Hiarcs, Shredder a The Baron
 • Zahrnuty jsou též freeware nebo opensource motory, jako jsou dobře známé programy Fruit, Toga, Ruffian a Rybka.
 • Úrovně ELO lze nastavit tak, aby hrály na vaší úrovni (v závislosti na nastavení motoru)
 • Ve srovnání s využitím stejných šachových motorů na PC nebo notebooku nabízí Revelation II jedinečné schopnosti a možnosti, jako je možnost snížit rychlost procesoru šachovnice tak, aby hrála na úrovních od 1500 ELO a výše (k dispozici po aktualizaci firmware)
 • Šachovnice využívá skvělou technologii od DGT pro rozeznávání figur, která zajišťuje, že analýza a nastavení šachových pozic je jen otázkou umístění figurky na šachovnici
 • Všechny dostupné elektronické šachové figurky DGT jsou kompatibilní s Revelation II: sady figurek Timeless, Classic, Royal a Ebony; všechny soupravy jsou dodávány se dvěma královnami pro každou barvu.
 • Velký zelený displej OLED 256 * 64 pixelů s dvojitým rozlišením založeným na nejnovější technologii OLED poskytuje podrobné informace o současné šachové hře
 • Vše je zaměřeno na krásu a vášeň pro šachovou hru, takže přes veškerou palubní elektroniku má Revelation II špičkovou šachovnici zhotovenou ze dřeva se skvělými dřevěnými figurami
 • Prostřednictvím komunikace Bluetooth 2.0 s počítačem lze systém vylepšovat pomocí nejnovějšího dostupného firmwaru, nových šachových motorů a upgradu motorů
 • Revelation II může fungovat jako běžná DGT Bluetooth elektronická šachovnice, nabízející možnosti jako je živé vysílání her přes internet a online hry na šachových portálech a webových stránkách
 • Systém je připraven pro možnost budoucího vybavení přídavné flash paměti a výpočetního/RAM výkonu (výměnou současného modulu Marvell PXA)
 • Velikost šachovnice je 57 x 61 cm, velikost polí je 52 x 52 mm a tloušťka šachovnice je 30 mm

 • Produkt je vybaven software v anglické verzi, česká verze není plánována.
 • V případě objednání a platbě na bankovní účet objednáváme přístroj expresní dopravou přímo z výrobního závodu. Díky tomu můžete očekávat dodání v řádu několika dnů.
 • Jazyková verze : Pouze anglická verze- česká není k dispozici

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook