KULEČNÍKOVÁ TÁGA

Filtr produktů

Povolené filtry:
VÝROBCE:
ŘADA:
PRŮMĚR KOSTICE:

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

KULEČNÍKOVÁ TÁGA

Značková, velmi kvalitní kulečníková tága pro všechny disciplíny, poolová tága, karambolová tága, snookerová tága, kulečníková tága na ruskou pyramidu. Rozstřelová kulečníková tága, jump break tága, dvoudílná kulečníková tága, jednodílná kulečníková tága.

KULEČNÍKOVÁ TÁGA Počet produktů: 601

Podkategorie

 • POOL TÁGA

  Velmi kvalitní a značková tága na hru POOL. Rozdělení poolových tág na profesionální pool tága, hobby pool tága, jednodílná pool tága a jump a break pool tága. Vybírejte z největšího výběru pool tág v České republice a více než 28 světových značek.

 • SNOOKER TÁGA

  Velmi kvalitní a značková tága na hru SNOOKER. Rozdělení snookerových tág na jednodílná snooker tága, 3/4 snooker tága, 1/2 snooker tága, 3dílná snooker tága a prodloužení na snooker tágo. Vybírejte z největšího výběru snooker tág v České republice.

 • KARAMBOL TÁGA

  Velmi kvalitní a značková tága na hru KARAMBOL. Rozdělení karambolových tág na profesionální karambol tága, hobby karambol tága, begginer (začátečnická) karambol tága a jednodílná karambol tága. Vybírejte z největšího výběru karambolových tág v České republice a více než 16 světových značek.

 • ŠPICE NA TÁGA

  Náhradní špice k tágům

 • RUSKÁ PYRAMIDA TÁGA
 • KRÁTKÁ TÁGA / JUNIOR TÁGA

  Krátká nebo dětská / junior tága

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 601 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 601 položek

Follow us on Facebook