KOULE

Filtr produktů

Povolené filtry:
DISCIPLÍNA:
ZNAČKA:
PRŮMĚR KOULE:

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

KOULE

Kulečníkové koule, poolové koule, karambolové koule, koule na ruskou pyramidu, snookerové koule, Saluc, Aramith sady

KOULE Počet produktů: 120

Podkategorie

 • ECONOMIC SADY

  Standartní eco kvalita koulí , levné varianty sad koulí

 • ARAMITH - SALUC SADY

  Nejvyšší kvalita - nejdelší životnost !

 • Brunswick
 • Dufferin

  Kvalitní poolové koule

 • JEDNOTLIVÉ KOULE
 • KUFRY NA KOULE
 • MARKOVÁTKA
 • DynaSpheres

  Značka Dyna|spheres ™ byla vytvořena v roce 2010 jako projekt vývoje značky fenolických pryskyřičných koulí, které by mohly konkurovat jedinému známému výrobci v té době (Aramith).

  HCSB je vývojář, distributor a majitel ochranných známek několika nejznámějších značek v kulečníkovém průmyslu: Klematch, Gabriels, NovaRossi, Molinari.

  HCSB se rozhodla spolupracovat s tchajwanským chemickým konglomerátem XinBiing Rubber Co, který má prokazatelné úspěchy v úspěšné spolupráci s takovými společnostmi jako Logitech ™, HP ™ a Microsoft ™. XinBiing a Saluc SA (belgický výrobce kulečníkových koulí Aramith ™)

  Objevte kulečníkové koule nové generace.

  Celý proces výroby koulí od začátku do konce trvá 23 dní a 49 jednotlivých kroků a během tohoto procesu provedeme 54 testů, abychom zajistili dokonalost.

  Výroba začíná přípravou požadovaných šarží fenolové pryskyřice podle přísného receptu. Robot naplní formy pryskyřicí. První vytvrzení v troubě; tím se pryskyřice změní na pevnou látku. V této fázi není pryskyřice ještě plně vytvrzena. Nejprve broušením připraví hrubý tvar koule. Poté následuje řezání čísel nebo jiných znaků do koule diamantovým nástrojem 0,25 mm. Druhé vytvrzení v troubě. (V závislosti na počtu požadovaných znaků se 3 předchozí kroky budou opakovat znovu.) Druhé mletí, aby se koule přiblížila ke své konečné velikosti. Bruska na zakázku v kombinaci s 5-osým routerem upraví kouli do její konečné velikosti. Konečné vytvrzení za velmi přísně kontrolovaných podmínek, aby byla zajištěna jednotná tvrdost a barva. 5.000 koulí půjde do trouby současně! Patentovaný proces dokončování / leštění (HC-142) dodá kouli konečnou pevnost a lesk.

  Minimální požadavky na jakost, které Dynaspheres stanovil pro své sady koulí, jsou zdaleka nejpřísnější v oboru:

  Hmotnost: odchylka mezi všemi koulemi v 1 sadě je méně než 1,5 gramu. Rozměry: maximální odchylka průměru středu je 0,08 mm. Kulatost: všechny sady s maximální odchylkou 0,04 mm. Tvrdost: ≥ 56 Rockwell E. Měrná hmotnost: lepší než 1 700

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 120 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 120 položek

Follow us on Facebook