ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ

HLADÍTKO  SIMONIS X1 Zobrazit větší

Hladítko Simonis X1 - čistič sukna

x1 210601

Nový produkt

Inovativní Simonis X1 pro pravidelnou údržbu hrací plochy, odstranění křídového prachu.

Více informací

Více informací

Simonis X1 pracuje se statickou elektřinou a vzlínavostí.

Jedná se tedy o velmi flexibilní a rychlé pohyby směrem dopředu a dozadu, a nikoliv o přehnaný tlak, který by byl potřebný pro optimální účinnost kartáče.

Má vysokou absorpční schopnost a je schopný snadno posbírat prach do své textilní struktury. Jakmile Simonis X-1 již vypadá, že prach neabsorbuje, stačí lehce oklepat,  nebo vyluxovat a bude zase připraven k použití. Mějte však na paměti, že textilní povrch zachová barvu křídy i po vyprázdnění. Toto zabarvení je normální a v žádném případě nezmění účinnost modelu Simonis X-1.

Pro pravidelnou údržbu hrací plochy, tj. odstranění křídového prachu, již nebudete potřebovat tradiční kartáč, který pouze přemisťuje tento prach na suknu, ani denní používání vysavače, které by mohlo poškodit látku a jejíž použití je proto nepraktické, ani výrobek pro údržbu, který pravděpodobně změní barvu látky nebo změní její vlastnosti. Simonis X-1 hluboce extrahuje křídový prach ze stolu a udržuje ho ve své revoluční high-tech struktuře!

DESIGN : 
Rozměry a tvar Simonis X-1 byly navrženy tak, aby se co nejlépe přizpůsobily  každému uživateli. Jeho protiskluzová  rukojeť je vhodná pro všechny ruce a jeho velikost je navržena  tak, aby byla  optimální pro  kontrolu při čištění stolu.
Její zahnutý tvar  umožňuje efektivně vyčistit  i mantinely  bez rizika poškození tkaniny nebo gumy.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook