ZÁBAVNÍ AUTOMATY

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

ZÁBAVNÍ AUTOMATY Počet produktů: 50

Podkategorie

 • FLIPPER - PINBALLS

  Nevýherní zábavní automaty s širokým spektrem hráčů. Flippery známe jako painbaly v novém provední s hi tech elektronikou, led osvětlením a s novými LED displeji pro bezproblémový provoz.

  Precizní zrpacování od této firmy nabízí jedinečný herní zážitek. Hra je určena pro všechny věkové kategorie. 

  • Naše společnost provádí záruční i pozáruční servis těchto přístrojů. 
  • Dále nabízíme pravidelnou údržbu,  odkup a potřebné poradenství.
  • Pokud máte zájem Váš flipper prodat, nabídněte nám ho, buď jej vykoupíme nebo zprostředkujeme jeho prodej nebo výměnu za jiný model.
  • Vykupujeme i rozbité, nefunkční staré flippery na opravu nebo na náhradní díly.

 • VZDUŠNÝ HOKEJ

  Skvělá zábava pro všechny milovníky hokeje. Tento výrobek je určen pro všechny věkové kategorie. 

  Vzdušný hokej nebo Air hockey je společenská hra, která se vyvinula ze stolního hokeje. Vynalezl ji roku 1972 Bob Lemieux, pracovník americké firmy na kulečníkové stoly Brunswick Bowling & Billiards. Je určena pro dva hráče, cílem je dostat kotouč pomocí speciální „pálky“ do soupeřovy branky.

  Hrací plochu tvoří deska vyrobená z nerezu a opatřená množstvím drobných otvorů. Těmi proudí vzduch z ventilátoru umístěného pod deskou a vytváří polštář, po kterém může puk klouzat bez zpomalujícího tření. Na kratších koncích hrací desky se nacházejí otvory sloužící jako branky, okraje stolu jsou opatřeny mantinely. Puk je vyroben z polykarbonátu, hráči ho odbíjejí zvláštní pálkou ve tvaru cylindru, která se drží za horní část a plochým spodkem klouže po desce. Menší vzdušné hokeje jsou přenosné, větší tvoří samostatné pevné stoly. Existují také veřejné automaty, v nichž se ventilátor spouští vhozením mince.

  V rekreačním vzdušném hokeji záleží pravidla na domluvě hráčů, existují tak různé varianty, jako utkání dvoučlenných týmů nebo hra, v níž platí pouze góly dosažené odrazem od mantinelu. Naproti tomu v soutěžním stolním hokeji, který řídí organizace Air Hockey Players Association (AHPA), je stanoven minimální rozměr hřiště 220×110 cm a tlak vzduchu nejméně 250 kubických stop za minutu. Hráč se smí puku dotknout pouze pálkou a nesmí hrát na soupeřově polovině, na střelu má časový limit sedmi sekund. Hraje se, dokud jeden ze soupeřů nevstřelí sedm branek.

  Od roku 1978 se každoročně hraje mistrovství světa profesionálů ve vzdušném hokeji, jeho nejúspěšnějším účastníkem je Američan Danny Hynes s jedenácti tituly. Soutěže v České republice řídí Český svaz Air-hockey. Češi byli mistry Evropy družstev v letech 2011, 2012 a 2014, na ME 2014 vyhrál soutěž jednotlivců Patrik Juchelka.

  Elektronické mincovníky na 5,10,20 a 50 Kč. 

 • SPORTOVNÍ ZÁBAVNÍ AUTOMATY

 • SILOVÉ ZÁBAVNÍ AUTOMATY

  Skvělá zábava pro jednotlivce i skupiny ! Silový automat, dva druhy her ( síla, švih), komunikuje v češtině, zvukové a světelné efekty, poutavé melodie, zobrazování rekordů.

 • KULEČNÍK MINCOVNÍ/ŽETONOVÝ

  Robustní kulečníkový stůl s mincovníkem nebo žetoniérou, ideální do restaurací, klubů, barů nabo hotelů.

 • ARCADE
 • RETRO

  Herní automaty s hrami, které všichni znají z minulosti- Pac Man, Mortal Kombat, Pin Ball atd.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 50 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 50 položek

Follow us on Facebook