LITTLE ARCHITECT

Little Architect – Postavičky 630 Zobrazit větší

Little Architect – Postavičky 630

Nový produkt

Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných figurek podle předloh, ale konstrukce dílku umožnuje i skládání prostorové.

Více informací

Více informací

Little Architect je stavebnice australského autora. Díky unikátní konstrukci umožnuje spojování komponentu do velmi stabilních struktur. Dílky ve tvaru cihliček se zasouvají do sebe, takže je pro děti jednoduché kostky spojovat a oddělovat. Univerzálnost stavebnice napomáhá k vytváření mnoha zajímavých staveb (včetně oblouků), jak ve 2D, tak ve 3D.

Little Architect je určen pro mladé stavitele k rozvoji jemné motoriky, stimulaci vlastní představivosti, výuce matematických dovedností, učení tvaru a barev. Karty, které jsou tištěny na odolném plastu, jsou dětem předlohou při stavení. Cihličky si mohou malí architekti předem připravit podle barev a počtu kusu pomocí předlohy na jedné straně karty, podle obrázku na druhé straně lze samotný objekt postavit. Jednotlivé stavebnice je možné libovolně kombinovat.

Popis

Plastový box s víkem a uchem, 630 dílku ve 12 barvách, 12 oboustranných plastových karet se seznamem dílku na jedné
straně a obrázkem postavené figurky na straně druhé, v balení je dostatek dílků k sestavení všech figurek najednou, včetně
stojánku k vystavení postaviček. Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných figurek podle předloh, ale konstrukce
dílku umožnuje i skládání prostorové. Lze použít jako pomůcku do hodin multikulturní výchovy.

Rozměr boxu: 25x24x20 cm

Follow us on Facebook