STAVEBNICE

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

STAVEBNICE Počet produktů: 146

Podkategorie

 • CLICKSYSTEM

  ClickSystem je hračka zaměřující se na rozvíjení jemných motorických dovedností a prostorové
  představivosti.

  Doporučený věk: 4 roky
  2016 Hračka roku Finalista v kategorii předškolního věku, vítěz 2015 Tillywig Brain Child Award, 2015 cena rodičů, 2015 Tvrzení o schválení Národního rodičovského centra

 • SMARTBLOCK

  Hlavolam a stavebnice v jednom !

  Pomáhá dětem pochopit základy geometrie a prostorové představivosti. Díky tomu jej používá řada vzdělávacích zařízení jako výukovou pomůcku. Hra získala mnoho ocenění v celém světě. Variabilní obtížnost úloh pak dovoluje vybrat pro děti úměrné zadání jejich věku a schopnostem.

 • OBLUDÁRIUM

  Obludárium je zcela nová, netradiční a bezpečná stavebnice pro děti. Kreativní stavebnice pomáhá především v rozvoji fantazie a motorických schopností dětí. Děti poznávají pomocí hry části obličeje a celého těla. Obludárium jsou zábavné figurky o velikosti 20 - 30 cm, které pobaví nejen děti, ale i dospělé. Jedná se o kreativní ohebný materiál, příjemný do ruky. Díky jednoduchému mechanismu je stavebnice vhodná i pro malé děti.

 • VOLKOVA STAVEBNICE

  Stavebnice spatřila světlo světa v roce 2011 v rodinném podniku pana Huberta Volka v německém městě hraček Sonneberg v Durínsku. Různá provedení stavebnic jsou vhodná pro malé i velké konstruktéry, chlapce i děvčata, začátečníky i pokročilé. Hračka je vyrobená z kvalitního pevného plastu, a proto se pro děti stává stavba a montáž zábavou. Výhodou stavebnice je i to, že vaše ratolesti nepotřebují žádné nářadí, čímž se stavění stává celkem jednoduché. Nová stavebnice je systém, ze kterého se dají vytvořit jednoduché stavby a pěkné modely např. motorky, letadla, auta, jeřáby, formule anebo přidat vlastní prvky a postavit něco jen na základě dětské fantazie. Stavebnice podporuje prostorové vnímání, logické myšlení, zručnost, koncentraci a propojení koordinace oko-ruka. Odolné komponenty jsou z hlediska velikosti, stability, zaoblených rohů a hran vhodné pro jemné dětské ruce. Materiál působí příjemně na dotek a jednoduché různorodé upevnění kol určitě probudí v malých inženýrech a inženýrkách nadšení pro stavbu stále nových funkčních strojů. 

  Různé provedení stavebnic je vhodné pro malé i velké konstruktéry od 3 let, kluky i holky, začátečníky i pokročilé. Hračka je vyrobena z kvalitního pevného plastu, proto se pro děti stává stavba a montáž zábavou. Za výhodu považujeme i to, že Vaše ratolesti nepotřebují žádné nářadí, čímž je stavění poměrně jednoduché.

 • FLIGG

  Chytrá stavebnice - FLIGG

  Kreativní a chytrá stavebnice pro malé tvůrce s velkými nápady.

   

  • zvyšuje kreativitu a dovednosti dětí

  • můžeš stavět doma i venku

  • pevná konstrukce a hezké barvy

  • rychlý, jednoduchý a robustní stavební systém

  • chytrý obal tvořen ze stejných dílků jako stavebnice

  „Stačí klik a máš FLIGG.“

 • LITTLE ARCHITECT

  Little Architect je stavebnice australského autora. Díky unikátní konstrukci umožnuje spojování komponentu do velmi stabilních struktur. Dílky ve tvaru cihliček se zasouvají do sebe, takže je pro děti jednoduché kostky spojovat a oddělovat. Univerzálnost stavebnice napomáhá k vytváření mnoha zajímavých staveb (včetně oblouků), jak ve 2D, tak ve 3D.

  Little Architect je určen pro mladé stavitele k rozvoji jemné motoriky, stimulaci vlastní představivosti, výuce matematických dovedností, učení tvaru a barev. Karty, které jsou tištěny na odolném plastu, jsou dětem předlohou při stavení. Cihličky si mohou malí architekti předem připravit podle barev a počtu kusu pomocí předlohy na jedné straně karty, podle obrázku na druhé straně lze samotný objekt postavit. Jednotlivé stavebnice je možné libovolně kombinovat.

 • MICOMIC

  Micomic je edukativní designová hračka, která je zaměřena na induviduální schopnosti a dovednosti dětí.

  Stavebnice je rozdělena do několika úrovní obtížnosti, takže na to své si přijde opravdu každý. Kvalita a
  bezpečnost materiálu je na prvním místě, takže výroba probíhá pod dohledem odborníků. Vhodné pro děti od 4
  let. Stavebnice je atestována podle normy EN71. Vyrobeno v Německu.

 • TEIFOC

  Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou stavbu, namočte původní stavbu na 4-5hodin do vody, malta se rozpustí a cihly jsou opět připraveny na další stavbu.

  • je vyrobená pouze z přírodních materiálů - keramika
  • stavebnice lze mezi sebou různě kombinovat
  • lze rozebrat a znovu stavět
  • podporuje kreativní tvoření
  • rozvíjí fantazii a trénuje jemnou motoriku
  • vhodné pro děti od 6 let

  Vyrobeno v Německu .

 • MINI WAFFLE

  Stavebnice MINI Wafle jsou kreativní elastické kostky, díky kterým si vaše dítě může vytvořit "waflový svět" podle své fantazie.

  Bezpečné a vhodné pro děti již od 2 let.

  Zbrusu nová Mini Waffle je vyrobena z inovativního měkkého pryžového materiálu. Dílky jsou ohebné a bezpečné. 
  Zmenšená velikost vám dává mnohem větší mobilitu a zcela nové možnosti. Děti mohou vytvářet nové budovy na mnohem menším formátu než existující Waffle Blocks

  Stavebnice "MINI WAFFLE " jsou všechny kompatibilní.

 • MORPHUM

  Hledáte-li tu pravou hračku pro děti, která nejen zaujme, ale je to zároveň hračka výuková a rozvíjí schopnosti, v Morphunu si určitě vyberete. Soubor systému Morphun zahrnuje zejména stavebnici (Junior starter, Junior, Advanced, Technic), ale také hraní s písmenky (3DXWORD), matematiku (KinderMaths), dále také výukové hry s písmenky a čísly pro zrakově postižené a nevidomé (Braillephun).

 • KARTONIA

  Jedná se o kartonové silnice pro děti, didaktické puzzle, rozvíjející motoriku, učení dopravní výchovy a vlastní hru. Z jednotlivých dílů si děti mohou postavit různé tvary obousměrných tratí o celkové délce  388 cm

 • WISEI

  Děti tuto stavebnici milují, protože stavět ve své životní velikosti je přece super! Díky tomu, že dílky jsou velmi měkké a pružné, je minimální riziko, že by se pádem na stavebnici poranily. V návodu lze najít velké množství inspirací od zvířátek, stolečků, sedaček, paňáčků… Nejraději ze všeho však děti  staví  domečky a mosty vždy dle své fantazie.

  Barevné kombinace normal – jsou klasické barvy, pastel – je zaměřen spíše na dívky. Obě varianty lze zakoupit v našem e-shopu. Velkou radost dělají dětem kostky především ve školkách a družinách, kde je vhodné obě stavebnice kombinovat, aby si mohlo hrát více dětí a stavět větší „architektonické skvosty“.

 • KREATIVEC

  Léto hrou se skleněnou mozaikou.

  Vybarvi, poskládej, nalep! 

  Za deště i za sluníčka baví nás barevná sklíčka!

 • CUBIKA

  Stavebnice , která pomáhá rozvíjet tvůrčí myšlení dítěte, představivost, logické myšlení a jemné motorické dovednosti

  Stavebnice je skvělá hračka pro dítě od 18 měsíců +. Je vyrobena z přírodního dřeva a je natřena netoxickou vodou ředitelnou barvou. Díky tomu je hračka dokonale bezpečná pro Vaše dítě

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 146 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 146 položek

Follow us on Facebook