LITTLE ARCHITECT

Little Architect – Obrázky 900 Zobrazit větší

Little Architect – Obrázky 900

LA0002BX

Nový produkt

Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných obrázku s různými motivy podle předloh.

Více informací

Více informací

Little Architect je stavebnice australského autora. Díky unikátní konstrukci umožnuje spojování komponentu do velmi stabilních struktur. Dílky ve tvaru cihliček se zasouvají do sebe, takže je pro děti jednoduché kostky spojovat a oddělovat. Univerzálnost stavebnice napomáhá k vytváření mnoha zajímavých staveb (včetně oblouků), jak ve 2D, tak ve 3D.

Little Architect je určen pro mladé stavitele k rozvoji jemné motoriky, stimulaci vlastní představivosti, výuce matematických dovedností, učení tvaru a barev. Karty, které jsou tištěny na odolném plastu, jsou dětem předlohou při stavení. Cihličky si mohou malí architekti předem připravit podle barev a počtu kusu pomocí předlohy na jedné straně karty, podle obrázku na druhé straně lze samotný objekt postavit. Jednotlivé stavebnice je možné libovolně kombinovat.

Popis

Plastový box s víkem a zaklapávacími chlopněmi, 900 dílku v 8 barvách, 12 oboustranných plastových karet se seznamem dílku
na jedné straně a postaveným obrázkem na straně druhé, v balení je dostatek dílku k sestavení 6 obrázku najednou, včetně stojánku k vystavení obrázku. Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných obrázku s různými motivy podle předloh.

Follow us on Facebook