GEORGE BALABUSHKA

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

GEORGE BALABUSHKA

George Balabushka se narodil v Rusku 9. prosince 1912. V roce 1924 se jeho rodina přestěhovala do Spojených Států. Začínal s výrobou dřevěných hraček a postupně se vypracoval na předního výrobce kulečníkových tág jeho doby. Ačkoliv pan Balabushka zemřel v roce 1975, stále však máme jeho tága a příběhy jeho minulosti, které nám ukazují jak skvělý člověk to byl.

V roce 1987 firma Adam Cues Company oslovila rodinu George Balabushky, všeobecně známého jako nejlepšího výrobce tág vůbec. Rodina poskytla právo zkombinovat styl a unikátní postup výroby George Balabushky s úsilím a zkušenostmi geniálního Richarda Helmstettera, právě tak vznikla série tág, která je jedinečná. Tága Balabushka jsou dosud nejprodávanějšími tágy v branži. V souladu stylu a váženosti pana Balabushky se vyrobila tága, která mají svůj obraz v originálech dnes prodávaných za částky pohybující se v desítkách tisíc dolarů.

Tágo Balabushka je nejznámějším synonymem pro kvalitu, která má kořeny ve 30 letech minulého století. George Balabushka vyráběl vynikající tága a získal si tím oblibu u kulečníkových hráčů. Dnešní repliky tág Balabushka vyráběné firmou Adam Cues Company neztratily mnoho z dříve nastavené laťky kvality, proto zůstávají tága Balabushka stále v trendu mezi hráči.

GEORGE BALABUSHKA Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Follow us on Facebook