Kdo jsme

Jmenuji se Ladislav Walach ,

poprvé jsem se s kulečníkem setkal ve svých 14-ti letech a byl jsem tímto krásným sportem okamžitě okouzlen. Během krátké doby intenzivního tréninku se dostavily první úspěchy, v juniorském věku několikrát reprezentace ještě bývalé ČSSR , později  v 90-tých letech první titul mistra ČR, dále mezi nejlepší výsledky řadím dvě třetí místa v jednotlivcích, v týmech několik mistrů ČR, vše na velkých, závodních  stolech. V současné době se aktivně věnuji jen disciplíně Trojband (v roce 2013 -9.místo MČR), účastním se světové série World Cup turnajů a tím jsem v kontaktu se vším nejaktuálnějším co se ve světě kulečníku děje a nabízí. 

Letité hráčské zkušenosti, stovky odzkoušených kulečníků, tág, prostě tradice se specializací na kulečníkové vybavení nám umožňuje nabízet výběr toho nejlepšího s čím se setkávám ve svém kulečníkovém životě.

Výroba, specializovaná nabídka zboží a servis - to je Tým Ebillard    

Naším cílem je Vaše dlouhodobá spokojenost se službami, produkty - zákazník nikdy pro nás nebude jen zdrojem příjmu, ale velkou odpovědností, často inspirací a to vše nám umožňuje se neustále vyvíjet .

Kulečník - je rodinný sport i zábava na celý život !


Dobrý strk  

L. Walach  / Tým Ebillard


Follow us on Facebook