OUTDOOR ZÁBAVA

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

OUTDOOR ZÁBAVA Počet produktů: 193

Podkategorie

 • KULEČNÍK

  Kulečník (někdy používaný název biliard) je dovednostní sport hraný pomocí tága, které se používá na strkání koulí po stole potaženém plátnem.

 • AIR HOCKEY

  Buffalo GOLD Airhockey  v nejvyšší kvalitě na trhu určený pro komerční využití, vhodný pro kluby, diskotéky, restaurace, bary a herny. Patentovaná konstrukce proti povětrnostním vlivům - využití air hokeje i ve venkovním prostředí - nemusí být ani pod střechou!

 • STOLNÍ FOTBAL

  Stolní fotbaly pro venkovní použití od renomované francouzské značky René Pierre.

 • STOLNÍ TENIS

  CORNILLEAU  a Buffalo Outdoor jsou vynikající stoly na stolní tenis pro venkovní použití. Tyto pingpongové stoly jsou ideálním řešením pro komerční provozy. Uplatníte jej na zahradě restaurací a hotelů, na školních hřištích nebo v autokempech. S přehledem pokryje potřeby pro rekreační hru. Stůl má přípravu pro stálou instalaci, nabízí tak odolnost a spolehlivost. 

 • PROLÉZAČKY A HRACÍ SESTAVY

 • NAFUKOVACÍ ATRAKCE

  Plánujete-li rodinnou oslavu, dětský den, firemní, sportovní nebo kulturní akci, pak v naší nabídce naleznete skákací hrady několika velikostí, certifikovaného výrobce Happy Hop. Tato značka nabízí nejvyšší kvalitu a s tím spojenou i zábavu. 

  Vyberte si z naší nabídky nafukovacích atrakcí

 • ZAHRADNÍ ŠACHY A STOLKY

  Nuda? Ale kdeže! Šachy patří k nejstarším a zároveň nejzajímavějším stolním hrám.
  Speciálně pro ně platí heslo „easy to learn, hard to master“, tedy že se je sice snadno naučíte, ale stát se mistrem, to je skutečná výzva. 

 • RUSKÉ KUŽELKY

  Ruské kuželky jsou tradiční venkovní hra s dlouhodobou tradicí a zřejmě jedna z nejoblíbenějších venkovních her u nás.

  Tato venkovní aktivita je rozšířená především v rekreačních nebo sportovních střediscích. 

 • PETANQUE

  Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink. ...

 • HRAČKY NA PÍSEK

  Quut vznikl v zavedené belgické agentuře PARS PRO TOTO s téměř 20-ti letou zkušeností a řadou ocenění v oblasti designu a inovace produktů. Její zaměstnanci jsou také zároveň rodiči celkem 24 dětí, díky kterým hned z první ruky získávají zkušenosti a informace o kvalitě a vlastnostech běžných (nejen) plážových hraček. Na základě těchto indicií se rozhodli navrhnout hračky chytré, odolné, praktické, designově zajímavé, multifunkční, ale hlavně zábavné a skýtající potěšení ze hry dětem i jejich rodičům. Tvary a barvy jsou zvolené tak, aby se děti nezranily, aby se jim dobře držely v ruce, ale především, aby se s nimi co nejlépe pracovalo. Hračky Quut zároveň rozvíjejí dětskou fantazii, představivost a kreativitu, motivují ke hrám ve vodě, v písku i na sněhu nebo v zahradě.

 • MINIGOLF

  Minigolf je netradičním a nenáročným sportem pro všechny věkové kategorie. Protože neexistuje věkové omezení, není nutná ani vynikající fyzická kondice. Spíše než svaly jsou potřeba dobré nervy a pevná ruka. A co víc, člověk si pobude na čerstvém vzduchu, může si popovídat s přáteli a přitom si i zahrát.

 • FRISBEE

  Pořiďte si tento létající talíř pro skvělou letní zábavu spojenou se sportovní aktivitou, při které si můžete snadno udržovat svou fyzickou kondici.

 • OSTATNÍ
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 193 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 193 položek

Follow us on Facebook