MAGNETICKÉ STAVEBNICE

Tipy, rady a návody

Prodejna - otevírací doba

MAGNETICKÉ STAVEBNICE Počet produktů: 85

Podkategorie

 • BETTER BUILDERS

  Better Builders® Career People je geniální stavebnice. Obsahuje totiž základní prvky pro stavbu lidské "figurky". Vše se spojuje pouze magnety !

  Díky tomu je možné prvky různě kombinovat a děti si mohou postavit svojí originální postavičku.

  Všechny dílky jsou vyvedeny v jasných barvách, mají prvotřídní zpracování a splňují bezpečnostní předpisy pro děti od 2 let.

 • MAGCUBE

  Magnetická Rubikova kostka. Novinka mezi Rubikovými kostkami.

 • MAGPAD

  MagPad umožňuje dětem úžasnou hru, při níž se současně učí rozvíjet fantazii, jemnou motoriku a grafické dovednosti.

  - Ať je magnetický stylus vaše pero a magnetické kuličky v tabulce váš papír!

  - Zapojte svou fantazii a kreslete tvary, objekty, písmena a číslice nebo se inspirujte přiloženými obrázky.

  - Jednoduše prstem můžete mazat a opravovat. 

  - Učení má být zábavné a bezpečné, proto je MagPad navržen tak, aby údržba byla jednoduchá a používání maximálně bezpečné.

  - Magnetické kuličky jsou pevně uzavřeny v tabulce a nelze je vyjmout.

 • MAGNETIKO

  Skvělá stavebnice s magnetickými kostkami s vysokou variabilitou a kvalitou. Mají děti u podobných stavenic problém se skládáním a vy s rozebíráním? S touto stavebnicí se to stát nemůže. Jednotlivé kostky se vzájemně spojují pouze magnety. Jejich síla je přesně taková, aby to co děti postaví, drželo pohromadě a vy až budete uklízet ... nebudete mít problém. Jsme výrobci a máme stavebnici patentově chráněnu !
  U vybraných sad AKCE - doprava zdarma + dárek!

 • MAGPLUS

  Otevřená povaha tvarů MAGPLUS je  perfektní  pro manipulaci s malými prsty a okamžitá konektivita umožní, aby zábava trvala celé hodiny a hodiny !. Pokud přidáte pětiúhelníky budete moci, jako  budoucí architekti budovat, vytvářet a objevovat celý den.

 • GRIPPIES

  Ověřená magnetická hračka pro děti od 18 měsíců !  DOPRAVA ZDARMA !

  Oppenheim Platinum Nejlepší vítěz ceny hraček. Vítěz ceny Tillywig Brain Child Award, schválení pečeti Národního rodičovského centra, Cenu rodičů Silver Award a ceny Oppenheim Gold a Special Needs Adaptable Product (SNAP)

 • MAGSMART

  MagSmart je skvělá magnetická stavebnice, u které lze  snadno a rychle postavit téměř cokoliv. A stačí vám k tomu jen několik málo různých druhů mnohoúhelníků. Ty u sebe drží pomocí otáčivých magnetů umístěných na jejich hranách.  Díky tomu je také bezpečnou učební pomůckou. Formou hry podněcuje kreativní fantazii, procvičuje jemnou motoriku a učí děti rozpoznávat barvy a základní geometrické tvary.

  Díky otáčivým magnetům umístěných v hranách dílků, se vždy nastaví správná polarizace, tak aby se dílky přitahovaly a šly bezpečně spojovat.

  Tuto stavenici lze považovat také za perfektní didaktickou pomůcku, která učí děti základům geometrie, principům konstrukce a jemné motoriky. 
  Dílky jsou konstruovány, tak aby je děti mohly bezpečně uchopit a jednoduše s nimi manipulovat.

  Stavebnice MagSmart a její zpracování odpovídá normě EN 71 o „bezpečnosti hraček“.  Konstrukce dílků je téměř nerozbitná a "nepolknutelná" i pro děti mladší 3 let !

 • AINSTEIN

  Unikátní magnetická stavebnice, kde už s pár dílky můžete postavit úšasné věci. Jednotlivé tvary jsou zhotoveny z velmi kvalitních materiálů. Otáčivé magnety jsou pevně uchovány v plastovém pouzdře a nelze je vyjmout. Je možné použít také jako výukový materiál. Vhodné pro děti od 3 let. Stavebnice je atestována podle normy EN71. Vyrobeno v Rakousku.

 • MAGFORMERS

  Magformers je unikátní magnetická stavebnice, ze které můžete snadno a rychle postavit téměř jakýkoliv objekt jen z několika málo druhů mnohoúhelníků, které u sebe drží pomocí otáčivých magnetů uvnitř jejich hran.  Stavebnice Magformers je také bezpečnou učební pomůckou, která formou hry podněcuje kreativní fantazii, procvičuje jemnou motoriku a učí děti znát barvy i základní geometrické tvary.

  Unikátnost této magnetické stavebnice tkví v technice otáčivých magnetů zabudovaných uvnitř hran jednotlivých dílů stavebnice. Díky „chytrým“ otáčivým magnetům se nestává, že by se jednotlivé dílky od sebe odpuzovaly a děti tak nemohly jednotlivé části spojit. Magnety se vždy natočí tak, aby se dílky k sobě přichytily.

  Magnetická stavebnice Magformers je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. Magformers podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s Magformers je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

  Rozměry dílků stavebnice a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

 • Magnetické kreativní stavebnice

  Kreativní sada, která obsahuje 70 kusů precizně vyrobených magnetek s různými tvary a barvami. Podle přiložených 15 kartiček můžou děti začít stavět vyobrazené tvary. Nebo to nechte na jejich fantazii.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 85 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 85 položek

Follow us on Facebook