MAGPLUS

Sleva!

-1 400 Kč

Magnetická stavebnice ShapeMags Architekt Zobrazit větší

Magnetická stavebnice ShapeMags Architekt

MGPLUS100A

Nový produkt

Magnetická stavebnice ShapeMags známá pod jménem Magplus rozvíjí dětskou kreativitu, geometrickou představivost a prostorové vnímání. Jednoduše z ní  postavíte úžasné 3d stavby, např. pyramidy, domečky, garáže atd. 

Jako dárek dostanete 2 ks KeyPete v hodnotě 480,- 

Více informací

Více informací

Úžasná sada magnetické stavebnice, kterou posunete hraní do nových úrovní. Skvělý způsob, jak stimulovat zájem a touhu dětí o budování věcí. Podporuje technické myšlení, prostorovou představivost, zručnost, jemnou motoriku a trpělivost. Díky této stavebnici si děti zábavnou metodou osvojují základní konstrukční návyky. Uvidíte, že během krátké chvíle postaví nádherné stavby, roboty, vozidla a další objekty. Tato zábava jim vydrží na dlouhé hodiny, během které zapojí i další hračky ve svém pokojíčku a díky jejich  fantazii vzniknou například úžasné hrady pro rytíře a komnaty pro princezny.

  • Magnety jsou bezpečně zapouzdřeny uvnitř dílků a nehrozí jejich uvolnění
  • Celková konstrukce je velmi odolná a snáší i hrubší zacházení
  • Vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality
  • Splňuje normu EN71 o bezpečnosti hraček
  • Vhodné do školek, zábavních center a dětských koutků
  • Určeno pro děti od 3 let

Magnetická stavebnice MagPlus , známá i pod jinými názvy – Playmags, Magnatiles nebo Shapemags je oceněna v oblasti vzdělávacích hraček cenou Educational Excellence , dále je vítěz Brain child Award , dále vyhrála ocenění za nejlepší vzdělávací hračku podporující inženýrské myšlení , v neposlední řadě má také doporučení rodičů .  .

 

MagPlus  umožní už poměrně malým dětem pochopit základy matematiky a fyziky.  Stavebnice rozvíjí dětskou kreativitu, geometrickou představivost ,  prostorové vnímání, jednoduše z ní postavíte 3D stavby . Díky použitým materiálům je naprosto bezpečná a zároveň nerozbitná,,jednotlivé kusy jsou průhledné a barevné , děti si tím můžou pohrát i se světlem a stavby prosvítit .

Obsahuje 100 ks  magnetických dílků:


Magplus podporuje hru, kreativní mysl.  Nechte se okouzlit výtvory malých stavitelů...

Příslušenství

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook