INDOOR

Suprafort Minotaur Zobrazit větší

Suprafort prolézačka Minotaur

MINOTAUR

Nový produkt

Sestava MINOTAUR je největší ze všech, nabízí maximální výbavu pro sport a zábavu Vašich děti. Oproti sestavě KENTAUR má navíc hadí žebřík a výškově přestavitelnou hrazdu. Sestava má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem.  Sestavu je možné rychlé přesunout na jiné místo. Strop musí být pevný.
Více informací

Parametry

VÝROBCE: SUPRAFORT
BARVA: modrá nebo zelená
NOSNOST(kg): 100 kg
VĚK HRÁČŮ: od 3 let

Více informací

Popis

Sestava MINOTAUR je největší ze všech, nabízí maximální výbavu pro sport a zábavu Vašich děti. Oproti sestavě KENTAUR má navíc hadí žebřík a výškově přestavitelnou hrazdu.
Sestava má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Nepotřebujete vrtat do zdi. Sestavu je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný.

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky sestav jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dětských dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Hmotnost sestavy : 20 kg 

Balení: 2 kartony (116x61x14 cm), 33 + 29 kg

V případě osobního vyzvednutí se kartony pohodlně vejdou na zadní sedadla auta.

Příslušenství

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook